× Головна

Головна

Про продукцію

Про продукцію

Каталог

Каталог

Співпраця

Співпраця

Контакти

Контакти

Продукція

Заморожена риба

Компанія “УКРРИБА” здійснює масштабний імпорт заморожених морепродуктів високої якості, яка відповідає усім стандартам якості. Наведемо декілька основних превах даного продукту.

Практичність. Коли заморожуванні піддається свіжозловлена ​​риба, в ній не встигають початися процеси гниття або розмноження бактерій.

Заморожна риба
Заморожна риба

Безпека. Мікробам, які можуть бути всередині або зовні риби, глибоке заморожування не залишає шансів на існування.

Тривале зберігання. Свіжа риба вже через день-два починає псуватися; заморожена і через кілька місяців буде придатна до вживання.

ВАЖЛИВО! Належною якістю володіє лише продукція, яка заморожувалася тільки один раз.

Обираючи нас своїм імпортером Ви можете бути певні, що отримаєте якісний та безпечний продукт.

Морські делікатеси

Користь морепродуктів висока частково завдяки тому, що вони чудово засвоюється нашим орга­нізмом. Морепродукти набагато «легші» м'яса, але при цьому містять в собі масу корисних речовин.

Криветка
Устриця

Користь морепродуктів перш за все обумовлена наявністю в них білків, мікроелементів і жирних кислот. У порівнянні з м'ясом морепродукти більш поживні і корисні, а для підтримки фігури морепродукти просто необхідні, тому що не дозволяють жирами та вуглеводами відкладатися там, де це не потрібно.

Якщо включити морепродукти в свій постійний раціон, це допоможе під­тримувати нормальну роботу серця — адже для цього йому необхідні поліненасичені кислоти, яких з достатком можна знайти саме в дарах моря.

Кальмар

Рибне виробництво

Компанія «УКРРИБА» спеціалізується на виробництві і продажу пресервів, соленої, копченої та сушено-в'яленої рибної продукції. Ми ведемо свою діяльністю понад 10 років, набули великого досвіду і заробили хороші рекомендації серед покупців по всій Україні.

Колектив компанії «УКРРИБА» — висо­кокваліфікований і творчий персонал, фахівці в своїй галузі, які освоїли і використовують новітні технології хар­чового виробництва.

Ми постійно вивчаємо ринок, потреби спожива­чів, відповідно до них ми покращуємо асортимент продукції і збільшуємо обсяг випуску.

Курятина

Компанія “УКРРИБА” розширює перелік своєї продукції. Сьогодні представляємо до Вашої уваги м’ясо курятини: замороженої, охолод­женої та напівфабрикатів.

В цілому куряче м'ясо це досить дієтичний продукт, ефективно замінює на столі м'ясо баранини, козлятини і свініни. В курячому м'ясі міститься мінімум вуглеводів і жирів, але достатня кількість белков. Білок курячої грудки складається на 92% з амінокислот, які є будівельної основою організму.

Курятина
Курятина

Так само в м'ясі курки присутній фосфор, який в більшості своїй знаходиться тільки в морепро­дуктах, а також вітаміни групи В6, Н, РР, магній, сірку, цинк, кобальт хром.

Вітаміни групи В6 нормалізують обмінні процеси в організмі людини і стабілізують нервову систему. Вітамін РР бере участь в окисно — відновних реакціях метаболізма. Калій регулює водно-кислотний баланс. Магній по­кращує пам'ять і зміцнює імунітет.

Свинина

Відтепер у нас можна придбати м’ясо свини різних видів оптом та у роздріб. Ви можете бути певні, що реалізована нами свинина проходить сві необхідні етапи сертифікації та відповідає високим стандартам якості. А головне при її вирощуванні використовуються лише якісні корми, без жодних антибіотиків та інших добавок.

У даних видах харчування використовується обрізна свинина з віддаленим поверхневим жиром, яка відрізняється високою по­живною цінністю за наступними критеріями. Варто особливо відзначити, що свинячий жир не поступається молочному за своєю засвоюваності, пере­вершуючи в цьому яловичину і баранину.

Свинина

У своєму складі він містить до 23 мг% вітаміну Е виявляє анти­оксидантні властивості, 50% олеїнової кислоти і 6% лінолевої кислоти — найбільш важливих з ненасичених жирних кислот.

Свинина