× Головна

Головна

Про продукцію

Про продукцію

Каталог

Каталог

Співпраця

Співпраця

Контакти

Контакти

Запрошуємо до співпраці дистриб'юторів, ресселерів, дилерів, HoReCa сегмент, імпортерів та інших...

ІМПОРТ
Власний імпорт

Ми заключили контракти з найбільшими світовими постачаль­никами, щоб гарантувати нашим клієнтам постійну наявність різно­манітного асортименту товару в необхідних обсягах. Але ми і надалі активно шукаємо нових партнерів — експортерів, а також імпортерів, для збільшення асортименту та наявності продукції.

ГУРТ
Гуртова торгівля

Один з основних видів діяльності компанії УКРРИБА — поставка високоякісної риби на український ринок, постійне збільшення асорти­менту пропонованої продукції і суворий контроль якості продукції. Запрошуємо до співпраці дилерів, а також підприємців готових розвивати бізнес в своєму регіоні на умовах дистрибуції.

РОЗДРІБ
Роздрібна торгівля та HoReCa

Власне виробництво з впро­вадженою системою ISO22000:2005, відповідно до вимог міжнародних стандартів. Показники якості та безпеки визначаються у кожній партії готової продукції, випробовуються техноло­гічні властивості готового продукту, тому ми активно розвиваємо напрямок по роботі з торговими мережами, та сегментом HoReCa.

ЛОГІСТИКА
Власний логістичний відділ

Як відомо, мало просто продати товар — важливо ще вчасно його доставити замовнику. Наш автопарк налічує понад 35 автомобілів — рефрижераторів для доставки товару замовнику, а наш логістичний відділ потурбується, щоб це було вчасно та у зручний для Вас час. Запрошуємо до співпраці перевізників для міжна­родних перевезень.